Radio73.sk má za sebou prvý mesiac od spustenia

Portál radio73.sk má za sebou prvý mesiac od spustenia a touto cestou sa chceme poďakovať všetkým, ktorí ste ho navštívili, prípadne nám poslali pochvalné, povzbudzujúce ale aj pripomienkujúce názory. Všetky takéto názory sa snažíme spracovať a stránky očistiť, prípadne doplniť o pripomienky, vždy sú takéto názory len a len k pozitívnemu prospechu pre ďalšiu prácu na celkovej funkčnosti portálu.

Máme tu pre vás teda aj prvé štatistiky, ktoré portál za mesiac fungovania zaznamenal. Stránku navštívilo 1050 návštevníkov, ktorý si spoločne pozreli 20 252 stránok. Najviac sledovanými stránkami sú podportál moje.radio73.sk (denník73), ďalej je to napr. Nové povoľovacie podmienky pre voľné PMR pásmo, EMCOMM Slovakia – Emergency Radiocommunication System, stránka Portelblov alebo stránka Podmienok šírenia rádiových vĺn. Zaujímavé sú však aj krajiny, odkiaľ k nám na stránku návštevníci chodia. Samozrejme, že jednotkou sú ľudia zo Slovenska, ale myslel by som si, že dvojka bude Česká republika. Tak to však nie je, dvojku obsadili Spojené štáty americké, na tretom mieste sú neidentifikovateľný ľudia a až štvrté miesto potom obsadila Česká republika. V prvej desiatke sú potom ešte Čína, Írsko, Veľká Británia, Vietnam, Nemecko a Holandsko.

Na stránkach máme za prvý mesiac 35 článkov, 14 stránok a 8 komentárov, ale tieto čísla, samozrejme, nie sú, spolu s podportálmi moje.radio73.sk (Denník73) a bazár.radio73.sk, na ktorých je kopec ďalších stránok pre priamu podporu pri rádiovom vysielaní alebo počúvaní frekvencií, nič zaujímavé, pretože tieto narastajú každým dňom a čím ich bude viac, tým bude aj portál radio73.sk lepší a zaujímavejší pre každého.

Naša snaha je predovšetkým udržať stránky aktuálne a prinášať aktuálne informácie a boli by sme veľmi radi, keby ste nám s tým pomohli aj vy. Preto sme pre vás na podportáli moje.radio73.sk urobili možnosť priameho pridávania článkov na portál radio73.sk. Aby sme to však ochránili pred spamom, je potrebná registrácia do tohto užívateľského prostredia. Veríme však, že celý portál vám bude aj ďalej prinášať potešenie a pomocnú ruku pre vaše vysielanie a počúvanie rádiových vĺn, či už ste len DXinger, CBčkár, PMRkár alebo priamo HAMák, prípadne profesionál zaoberajúci sa rádiovými frekvenciami.

73, albbert

Zdieľať na:

1 thought on “Radio73.sk má za sebou prvý mesiac od spustenia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *