Chcete Noční CB SSB ŠTAFETU ?

Nedávno jsem dostal nápad na nějaký CB SSB závod, jelikož je SSB super modulace a rozhodně vyhrává nad FM .
Bohužel ambice byly příliš vysoké.

Proto jsem se rozhodl (po dlouhé konzultaci) že bude lepší udělat CB SSB štafetu. Předtím než něco takového vůbec budu organizovat chci vědět jestli by jste do toho šli.

Váš názor můžete vyjádřit v hlasování na adrese: https://strawpoll.com/7epc79gk

Minimální počet hlasů aby se štafeta konala je 14 (slovy čtrnáct) pozitivních hlasů.

Hlasování potrvá 2 týdny do Pondělí 24.6.

A kdy by se to konalo?

Štafeta by se konala v noci ze Soboty 20.7. na Neděli 21.7.2019

Přesný čas zatím nebyl určen z důvodu nevyzpytatelného chování zemské atmosféry a s ní spojené podmínky šíření v pásmu 11m!

73 de Felix Francova Lhota

Zdieľať na:

2 thoughts on “Chcete Noční CB SSB ŠTAFETU ?

  1. SSB víkendov by mohlo byt v rámci roka viacero, nemuselo by to byt hned o nejakej sutazi, skor o tom, aby sa CB pasmo rozsirilo aj o vysielanie SSB. Zvolavaci CB kanal je 15 a ja nevidim problem v tom, ze by sme sa tam, bud z kopca alebo z domu, mohli stretavat napr. kazdu 3 sobotu v mesiaci od 19:00 do 00:00 hod. Samozrejme, ak by bolo s kym a o com, tak kludne aj do rana bieleho 🙂 …proste len rozsirit medzi ostatnych, ze 3 sobota v mesiaci je na CB hlavne o SSB vysielani… …no a pripadna sutaz by potom (v pripade, ze by to ludi bavilo) uz nemala byt taky problem…

  2. Prečo hneď štafetu ? Vhodnejšie by bolo jedno sobotné vysielanie venované sa SSB módu,niečo ako SSB víkend.Overilo by sa koľkí CBčkári majú záujem o tento druh modulácie,skontrolovalo by sa kto má akú presnú stanicu,pretože je známe že iba niekoľko typov CB staníc je “presných” a väčšinu treba dolaďovať RITom.A podľa výsledku uvažovať o tom,či by o SSB štafetu bol záujem.Ono totiž prihláška na štafetu je určitá viazanosť,povinnosť sa zúčastniť ak som sa prihlásil a v tejto dobe si niečo vopred dať ako povinnosť je problém,účastníkov veľa nebude a aj tento systém ich môže odradiť.Ak SSB víkend,hlásim sa ! Eddy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *