a ideme opäť – RAPS 2019

Dámy a páni, rok uplynul ako voda, mnoho sa zmenilo a zmenil sa aj RAPS. Máme trochu zmenenú trasu, máme viac prestávok a máme viac času na Vás.

Nemusíme sa tak ponáhľať ako minulý rok, načasovali sme si prestávky a dobu jazdy takým spôsobom, aby sme sa s Vami mohli na pásmach dlhšie porozprávať , ale hlavne aby sme mohli počas prestávok s Vami viac debatovať a nemuseli sme stále sledovať hodinky. Tešíme sa na veľa spojení aj na veľa osobných stretnutí. Stále sme optimisti a veríme že v mestách, ktoré uplynulý rok mlčali zachytíme pozitívne relácie a objavíme stopy života.

Pripravili sme pre Vás , kto máte záujem sledovať náš-váš RAPS podrobne, on-line aplikáciu na ktorej budete môcť sledovať fotky, komentáre a videá, ktoré Vám tam vložíme priamo z cesty, alebo prestávok z osobných stretnutí. Takto budete môcť s nami prežívať RAPS čo najautentickejšie v reálnom čase.

Aplikáciu VIBER si stiahnete z Google play alebo do vyhľadávača zadajte VIBER.com . Následne si VIBER nainštalujte. Po nainštalovaní vyhľadajte v kontaktoch – ALL RADIO SVK. Po prihlásení do tohto kontaktu budete môcť byť s nami on-line.

Ak to nepôjde, tak si do svojho telefonu vložte nový kontakt 0903260186 s názvom ALL RADIO SVK , pri ktorom sa vám objaví ikona telefónu a tento kontakt môžete cez nastavenie a príkaz add vložiť do VIBERu

Veríme, že RAPS 2019 bude ešte úspešnejší a zaujímavejší ako bol predchádzajúci, máme možnosť improvizácie a ak to bude len trochu možné, navštívime aj Vaše QTH ak nás tam pozvete. A ešte záverečná informácia- ak budete mať záujem o zaslanie potvrdenia o spojení z RAPSu, prípadne o potvrdení účastníka RAPSu, píšte na vladodubnica2017@outlook.sk a dostanete to mejlom. Informácie budú zverejnené aj na OCBR.sk a na SCBR.sk.

kompletné zmenie článku aj zo súbormi a prílohami je na portáli SCBR.sk

Demonn 2019-07-10

Zdieľať na:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *