Stretnutie KOŠICE, rádioklub OM3KWM , 23.3.2019

Centrum voľného času na Orgovánovej ul. 5 v Košiciach a rádioklub OM3KWM usporiadajú v sobotu dňa 23.3.2019 jubilejné 20. stretnutie rádioamatérov v Košiciach so začiatkom o 9,00 hod. Predpokladaný program stretnutia bude podobný ako v predchádzajúcich ročníkoch. Po otvorení a prednesení aktuálnych rádioamatérskych informácií budú nasledovať tradičné prednášky s rádioamatérskou tématikou a schôdzka členov a priaznivcov tiesňovej služby A.R.E.S.

Súčasťou bude aj obvyklá burza a príde aj firma ANICO Slovakia, ktorá oznamuje, že podobne ako vlani neprinesie so sebou celý sortiment výrobkov, ale len tie zariadenia, ktoré si rádioamatéri objednajú pred stretnutím a ktoré sú k dispozícii skladom. Na stretnutí si bude možné objednať ďalšie zariadenia s výhodnou zľavnenou cenou a tie dostanú potom poštou.

Pokiaľ má niekto záujem prezentovať nejakú prednášku alebo zhotovené zariadenie v rozsahu max. 30 minút, nech pošle názov svojej prednášky, jej obsah, rozsah a či potrebuje dataprojektor, najlepšie emailom na adresu OM8ST. Uzávierka programu stretnutia je 3.3.2019, aby sme ho mohli včas pred stretnutím zverejniť.

Článok prevzatý od klubu OM3KWM.

Jardo, 73

Zdieľať na:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *